Free songs

Sportovní akce Kaplice v pohybu v sobotu 7. září

napsal / Úterý, 03 Září 2019 / V kategorii Nezařazené

Město a KIC Kaplice, sportovní oddíly TJ Spartak, TJ Sokol a DDM Kaplice si pro Vás na atletickém stadionu a v hale ZŠ Školní Kaplice v sobotu 7.9.2019 od 9:00 do 13:00 hod. připravili dopoledne plné sportu.
Srdečně zváni jsou nejlépe celé rodinné týmy, které svou aktivní účastí a projeveným zájmem o sport naplní heslo této akce „Od displejů a obrazovek na hřiště a stadiony!“
Každý účastník si může vyzkoušet svou výkonnost v běhu na 50 m, ve skoku dalekém, v hodu míčkem a v dlouhém běhu na 300 nebo 800 metrů a následně obdržet pamětní diplom se zapsanými výkony. Pro odvážné rodinné týmy je připravena „Kaplická rodinná míle“ v podobě štafetového běhu.
Na účastníky dále čekají praktické prezentace kaplických sportovních oddílů a klubů s následnou možností se do činnosti těchto klubů zapojit.
Velkým tahákem programu bude BMX Freestyle show mistra světa Jana Jílka a jeho kolegů, kteří předvedou neobyčejné freestylové kousky a triky na U-rampě.
Novinkou letošního ročníku bude na závěr programu moderovaná beseda spojená s promítáním fotografií s bývalým českým reprezentantem v běžeckém ultramaratonu panem Zdeňkem Přívratským.
V sobotu se na účast všech zájemců o sport těší tým pořadatelů.

NAHORU